Co by było, gdyby... czyli Panoptykon świętuje 10. urodziny!

Artykuł

10 lat to dla fundacji wiek, który skłania do refleksji. Spojrzeliśmy z dystansu na nasze sukcesy i porażki i zadaliśmy sobie pytanie: a co by było, gdyby Panoptykon nigdy nie powstał? O czym czytalibyśmy w prasie czy Internecie? Czego dowiadywalibyśmy się z Teleexpressu lub innych programów informacyjnych? Obejrzyjcie nasze urodzinowe video i koniecznie zajrzyjcie na urodzinową podstronę.

Z okazji urodzin cieszymy się z tego, co się udało, ale też dziękujemy wszystkim, bez których nie byłoby to możliwe – naszym Przyjaciołom, Doradcom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Ochotnikom, Darczyńcom, Grantodawcom, Sympatykom, Czytelnikom, Informatorom. Dziękujemy Wam za dzielenie się z nami wiedzą i doświadczeniem, inspirowanie, podejmowanie naszych tematów, wspieranie nas finansowo, za poświęcony czas i energię, za słowa uznania, które dodają skrzydeł i krytykę, która pozwala się rozwijać.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami w kolejnych latach. Razem możemy skuteczniej odpowiadać na nowe wyzwania. Dlatego zapraszamy Was do wspólnego działania na rzecz wolności i prywatności.

Zacznijcie już dziś – zróbcie nam prezent na urodziny:

Dziękujemy!

Zespół Panoptykonu

Komentarze

Dziękujemy!

Cieszę się z tego, iż moja krytyka z przed kilku lat nie poszła na marne. Mam nadzieję, iż uda mi się w przyszłości was wesprzeć, bo jesteście dla mnie bardziej wiarygodni niż Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Wolność nie została nam dana raz na zawsze, i bez przerwy trzeba o nią dbać i walczyć. Życzę więc z tej okazji wam wszystkim wszystkiego najlepszego.

@Adam, to dopiero początek! ;) Dziękujemy za dobre słowo, taka wiadomość w tzw. blue monday jest niedoprzecenienia!

Dodaj komentarz