Panoptykon 4.0: Historyczna naprawa Internetu

W skrócie

Katarzyna Szymielewicz rozmawia dziś z posłanką Parlamentu Europejskiego Różą Thun o nowych regulacjach, które ustalą nowy cyfrowy ład na kolejne dekady Internetu.

Najnowszy odcinek podcastu znajdziesz na naszej stronie, na YouTubie, Vimeo lub na portalu TOK FM (tam znajdziesz też automatyczną transkrypcję). Podcast możesz również zasubskrybować za pośrednictwem kanału RSS Panoptykon 4.0.

Komentarze

[10.06.2022] Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu strony (treści niebezpieczne dla prawidłowego funkcjonowania urządzeń lub systemów informatycznych, w szczególności zawierające linki zagrażające bezpieczeństwu prawidłowego funkcjonowania urządzeń lub systemów informatycznych)

Czyżby tym niebezpiecznym linkiem był link do "Krajowego planu odbudowy i zwiększenia odporności" (w internecie już nazywany krajowym planem rezyliencji i zniewolenia? Skoro Wam nie pasuje ten hosting plików, to skorzystam ze skracacza, którzy stosują inni https://cutt.ly/KJVxLc0.

Tak wyglądać będzie przyszłość: scentralizowany system opieki społecznej, gdzie będą rządowi mogli obejrzeć każdy wywiad lekarski. Będzie przymusowa e-tożsamość, paragony i faktury elektroniczne najpierw faktultatywne potem przymusowe. Rozbudowa 5G by lepiej śledzić. Realizacja Agendy 2030 to jest ich plan.

Kiedy z Rurzą Thun porozmawiać będą mogli obywatele a nie tylko lobbyści, NGOsy i politycy opłacani przez globalistów takich jak Gates czy Soros?

Dodaj komentarz