Spotkaj się z nami!

W skrócie

Zaczynamy sezon debat i spotkań z ekspertami! Będzie nas można spotkać na wielu wydarzeniach, najszybciej w najbliższy wtorek.

30.08 Campus Polska Przyszłości | Olsztyn

Katarzyna Szymielewicz będzie gościnią panelu Regulacja usług cyfrowych: potrzeba dobrego wdrożenia. Jeśli interesujecie się tym, co dla branży digital oznacza nowe prawo dotyczące usług internetowych oraz czy będzie ono wdrażane przez platformy tak samo niechętnie jak RODO – to coś dla was. Jednym z panelistów będzie także kierownik ds. polityki publicznej w unijnym biurze Facebooka.

30.08 (wtorek) o godzinie 11:30

Campus Polska Przyszłości 2022


30.08 Debata Państwa a globalne platformy. Czy jesteśmy skazani na konflikt? | Online

Pozostajemy w temacie regulacji platform internetowych. W tym samym dniu, 30 sierpnia, Dorota Głowacka z Fundacji Panoptykon będzie ekspertką podczas debaty o unijnych regulacjach międzynarodowych platform. Czy przyjęte zasady rozwiążą problemy użytkowników? Czy może to państwa zastąpią korporacje w cenzurowaniu Internetu?

Wydarzenie online

30.08 (wtorek) o godzinie 12:00

Klub Jagielloński


1.09 Dyskusja Digital Futures: Scenarios for fair and inclusive digital futures | Berlin

1 i 2 września przedstawiciele 40 organizacji społeczeństwa obywatelskiego spotkają się na Digital Futures Gathering w Berlinie. Rozmowa będzie dotyczyć możliwości sprawiedliwej i inkluzywnej cyfrowej przyszłości. Skupimy się nie na technologii leżącej u podstaw, ale na wyzwaniach teraźniejszości: kryzysie klimatycznym i narastających podziałach społecznych.

Wydarzenie otwarte dla publiczności

1.09 (czwartek) od godziny 18:00

Strona organizatora [en]


8.09 IV Forum Cyberbezpieczeństwa, Forum Ekonomiczne | Karpacz

W ramach Forum Ekonomicznego odbywa się także Forum Cyberbezpieczeństwa (współorganizatorem jest Państwowy Instytut Badawczy NASK). Katarzyna Szymielewicz będzie ekspertką panelu dyskusyjnego o kobietach w cyberbezpieczeństwie.
 
Wydarzenie wymaga rejestracji

8.09 (czwartek)

Forum Ekonomiczne 2022

Komentarze

"spotkań z ekspertami!" Czyli ludźmi ustawionymi...
"będzie gościnią" - można po polsku zamist nowomową "gościem"

"Regulacja usług cyfrowych: potrzeba dobrego wdrożenia"
winno być
"Regulacja usług cyfrowych: potrzeba DOBROWOLNEGO wdrożenia" bowiem wszystko jest robiuone przeciwko ludziom wprowadzając wśród obywateli tzw. wykluczenie cyfrowe. Zapraszam do definicji wykluczenia cyfrowego na Wikipedii. Odbieranie tradycyjnych form komunikacji z urzędem (jak w przypadku 300+, 500+, RKO, a od 2023 roku - ubezpieczenia zdrowotnego dobrowolnego) uniemożliwia uzyskanie obywatelom chronionych konstytucyjnie wartości i dóbr (art. 32 ust. 1, art. 68 Konstytucji RP.)

Dalej nie czytam bo nie warto, skoro ważne jest dobre wdrożenie cyfryzacji a nie dobrowolne.

Przecież ten campus przyszłości to impreza zamknięta. Zwykły człowiek się tam nie dostanie.

Dodaj komentarz