Panoptykon 4.0: Scenariusze na lepszą przyszłość

W skrócie

O to, jak uspołecznić technologię i czy biznesowi opłaca się działanie na rzecz środowiska – Zuzannę Skalską pyta Katarzyna Szymielewicz z Fundacji Panoptykon.

Najnowszy odcinek podcastu znajdziesz na naszej stronie, na YouTubie lub na portalu TOK FM (tam znajdziesz też automatyczną transkrypcję). Podcast możesz również zasubskrybować za pośrednictwem kanału RSS Panoptykon 4.0.


Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy.

Komentarze

Żeby przerwać (a nie przetrwać) koło ciągłej zarazy i złych rzeczy należy ZLIKWIDOWAĆ WEFORUM, ONZ, WHO oraz PFIZERA i zlikwidować ukryte członkowstwo ekip polskich w deep state. Bez tych zmian wylądujemy w PANOPTYKONIE.

Polecam poczytać o "pfizer project veritas" - nagle wychodzi skąd są zarazy i kto je produkuje.

Odnośnie kryzysów, to są one planowane. Skoro dodrukowano 5x tyle pieniędzy ile było (film Filip Konieczny - CBDC, tak zginie nasza wolność), to teraz są skutki. Skoro ludzie dostają z USDA żądanie zniszczenia swoich plonów (szczegóły: kanał Bit...e Georgina Orwell PL), to nie może być nic innego jak kryzys żywnościowy.

W Polsce już wprowadzono ustawę nakazującą rejestrację wszystkich kur (nawet pojedynczej). Wszystko po to by przyszli z testami PCR i stwierdzili, że jest chora na grypę i wydali nakaz jej zabicia.

Odnośnie życia zgodnie z przyrodą, zrównoważonego rozwoju, emisji CO2 - przypomnę - USA, Indie, Chiny i Rosja odpowiadają za prawie 90% emisji CO2 i nie zamierzają z tym skończyć. W takiej sytuacji nie ma powodów by ЄС wprowadzał kary i podatki dla firm, które mają duże emisje, ponieważ ЄС odpowiada za mniej jak 10% światowej emisji CO2. Nie ma podstaw do tego by wszystko w ЄС było drogiue i by opłaty były de facto przenoszone na obywatela. Kraje zewnętrzne eksportujące do jewrosojuzu sobie dolicza odpowiednio do towarów dla nas, a przedsiębiorcy i platformy przełożą opłaty na końcowego konsumenta. Skoro jewrosojuz chce uniemożliwić obywatelom zakładanie firm poza granicami - będzie trzeba się przeprowadzić i stamtąd oferować drogo dobra dla ЄС i taniej dla innych krajów BRICS. Na tym to się skończy, że z czasem ЄС nie będzie miał nic, a obywatel w końcu zacznie uczestniczyć w nie zawsze pokojowych protestach przeciwko drożyznie. Ideologia jest zła, a to co propoinuje nam WEForum, Vanguard i Blackrock i ich zakładnik ЄС jest najgorszą ideologią oderwaną od rzeczywistości.

To my obywatele musimy to skończyć, chyba że wolimy skończyć siebie przez ciągłą bezczynność wobec tego co się dzieje!!!

Dodaj komentarz