Podcast Panoptykon 4.0: Kto rządzi w sieci?

W skrócie

Fotografia z Marszu Niepodległości, dzieło sztuki czy portret ziemniaka, wszystkie te treści zostały usunięte przez platformy społecznościowe, z powodu łamania regulaminu. Kto dziś decyduje o tym, co widzimy w Internecie? O czym jeszcze decydują internetowi giganci? Skąd wzięła się ich władza i jak ją ukrócić? Gościem Panoptykon 4.0. jest Wojciech Orliński, dziennikarz oraz autor książki Internet. Czas się bać.

Nowe odcinki podcastu Panoptykon 4.0 odsłuchasz w całości na portalu TOK FM i pobierzesz z naszego serwera. Do usłyszenia w kolejne czwartki!

Fot. Własność TOK FM

Komentarze

Już widzę że jest tutaj: https://panoptykon.org/podcasty/rss.xml Niestety RSS nie jest zgodny z standardami czytników (np. jeden z popularniejszych Pocket Casts) i przez to nie można dodać go do aplikacji. Po poprawieniu RSS będzie można dodać podcast w prosty sposób do iTunes i Spotify - więc mam nadzieję na poprawę.

Dziękuję. :)

Witaj @RSS! Link testowaliśmy w Antena Pod i w iTunesach. W obu tych aplikacjach działał. :) 

W sieci rządzą, podobnie jak w realnym świecie, Żydzi i Amerykanie. Jako państwo podbite Polska jest na ich łasce i niełasce. Zamiast tworzyć własne technologie informatyczne, sieciowe, finansowe - kupujemy za grubą kasę technologię od Jankesów i Mośków. A przecież własne karty zamiast VISY czy satelita nawigacyjny to żaden aj waj.

Dodaj komentarz