DZIAŁAJ!

Chcesz pomóc Fundacji Panoptykon w realizacji misji? Możesz to zrobić na różne sposoby:

Dziel się

Jeśli znajdziesz interesujący tekst na naszej stronie, prześlij go znajomym. Poleć im również nasz newsletter i kanał RSS, zachęcaj do dyskusji i krytycznego myślenia!

Informuj

Jeśli widzisz coś interesującego lub niepokojącego w sferze nadzoru, podziel się z nami: dodaj komentarz na stronie internetowej lub wyślij wiadomość na adres: fundacja@panoptykon.org!

Reaguj

Jeśli widzisz wokół siebie nadużycia i przejawy nadzoru, które Cię niepokoją, spróbuj coś zmienić: zbierz informacje, zabierz głos, wyraź swoje zastrzeżenia!

Szukasz pomysłów, co konkretnie możesz zrobić? Przydatne informacje znajdziesz na stronie z panoptykonowymi filmami oraz w naszych tekstach:

Angażuj się

Włącz się w działania Panoptykonu! Zacznij od zapisania się na listę Ochotników – dzięki niej będziesz otrzymywać informacje o akcjach i wydarzeniach, w które można się zaangażować (więcej informacji o liście). Razem możemy więcej!

Wspieraj nas

Jeśli chcesz pomóc nam działać sprawniej i na szerszą skalę, przekazuj nam darowizny na cele statutowe! Tu dowiesz się, jak to zrobić! Skorzystaj też o możliwości przekazania nam 1% swojego podatku.