Panoptykon 4.0: Kto rządzi światem?

W skrócie

Rozpoznanie teorii spiskowej jest trudne. Nie jesteśmy w  stanie zweryfikować informacji z każdej dziedziny wiedzy, a ludzie czasami się mylą. Także naukowcy. To dawno przestała już być rozmowa teoretyczna: strach przed nadmiernym promieniowaniem doprowadził niektórych do spalenia kilkunastu masztów 5G. Strach przed szczepieniami - do powrotu polio, choroby, która została uznana za pokonaną w Europie.

W dzisiejszym odcinku prowadzący podcast Panoptykon 4.0 – Katarzyna Szymielewicz i Wojciech Klicki – rozmawiają z Tomaszem Stawiszyńskim: sceptycznym entuzjastą teorii spiskowych, filozofem i publicystą.

Najnowszy odcinek podcastu znajdziesz na naszej stronie, na YouTubie, Vimeo lub na portalu TOK FM (tam znajdziesz też automatyczną transkrypcję). Podcast możesz również zasubskrybować za pośrednictwem kanału RSS Panoptykon 4.0.


Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy.

Komentarze

"Strach przed szczepieniami - do powrotu polio, choroby, która została uznana za pokonaną w Europie."

Gdyby bigfarma nie kłamała, że szczepionki przeciwko wirusom RNA (koronaświrus, grypa) są skuteczne i że ostatnią prostą jest przyjęcie dwóch dżabów, nie doszłoby do tego, że ludzie przestali szczepić dzieci przeciw odrze i polio (wirusy DNA). Niestety oszukiwany czlowiek w pewnym momencie TRACI ZAUFANIE i mamy do czynienia nie z niechęcią do robienia czegoś tylko mamy doczynienia z korupcją i jej skutkiem - utratą zaufania wśród ludzi. W momencie gdy za mówienie prawdy w sądach kapturowych odbiera się© PWZ wspaniałym lekarzom takim jak dr Martyka a nie odbiera się PWZ za kłamstwa takim "lekarzom" jak Grzesiowski czy Horban, to nikt nie będzie ufał. Sama nie ufam. W dżabach przeciwko koronce znaleziono grafen i kilka niewymienionych substancji. Mamy do czynienia z nagłym wzrostem śmiertelności i chorowitości w tej grupie. Przepraszam ale boję się, że podobne nieprawidłowości spotkają preparat ze szczepionką przeciw polio. Tak samo 69 dzieci zostało otrute glikolem w syropie makoff baby cough (dalszej części nazwy nie pamiętam, ale medium głównego nurtu to podało). Dzieci umarły.

Państwo zamiast zadbać o bezpieczeństwo obywateli troszczy się o dochody Fajzera i inych spółek. Do czasu gdy tak będzie odmiam przyjmowania jakichkolwiek leków i podawania ich dzieciom (poza antybiotykami, które mogę sama zanieść do laboratorium).

TROCHĘ OBIEKTYWIZMU PANOPTYKONIE i zacznij działać dla nas a nie przeciwko nam.

Czy przypisanie wartości zero mieszkaniom do 2050 roku to też teoria spiskowa? Czy RE:SET klausa szwaba to też teoria spiskowa? Czy getta 15-minutowe to też teoria spiskowa? Czy "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy" to też teoria spiskowa? Wreszcie - czy wprowadzanie CBDC i pozbawianie nas gotówki, wolności i prywatności to też teoria spiskowa? Dlaczego Panoptykon siedzi cicho w tych sprawach?

Pani Katarzyno Szymielewicz, czy potrzebuje Pani linki do powyższych zagadnień, by zrozumieć że nie są to teorie spiskowe a prawdziwe jawne spiskowanie przeciwko ludziom? Jestem gotowa podać wiarygodne źródła, gdy tylko państwo raczą się zająć tymi kwestiami i walczyć przeciwko tym rakowym zmianom.

Z najnowszego badania opublikowanego na łamach medrxiv:

"Ryzyko COVID-19 różniło się również w zależności od liczby otrzymanych wcześniej dawek szczepionki przeciwko COVID-19. Im większa liczba otrzymanych wcześniej szczepionek, tym większe ryzyko zarażenia się COVID-19 ( Ryc. 2 )."

Może gdyby nie kłamstwa big pharmy i jej dilerów ludzie nie bali by się szczepień? Kiedyś trąbiliście o każdym "przykręcaniu śruby" przedsiębiorcom a dzisiaj zajmujecie się fact-checkingiem "teorii spiskowych" ...

Kto rządzi? Już wkrótce zobaczycie, gdy nic nie będziecie robić.
Przetłumaczone cytaty z lektury Klausa Schwaba umieszczone są w treści.
https://archive.is/Xkpje
Hołownia już zapowiedział na antenie radia ZET, że będzie likwidować gotówkę i wprowadzać cyfrowe Euro, tak więc również ci których wybierzecie nie kryją się z tym co zrobią. Krew na rękach jednak będziecie mieć wy, bowiem wy na to wszystko pozwolicie, mimo, że wciąż dało się żyć tak jak w 2009, 2018 czy 2022 roku. Było potrzeba jedynie w marynarkę wpiąć opornik i pokazać opór. Pokazać, że chcecie być ludźmi a nie niewolnikami.
Błogiego dalszego snu grzeczne owce i bezczynności przez 2 najbliższe lata, by wszystkim żyło się gorzej.

Szczęśliwego nowego, 2025, roku życzy Klaus Schwab.

Tak umiera nasza wolność https://archive.is/SzqYM (by to opóźnić polecam wyprowadzić się na wieś - tam też prościej będzie żyć samowystarczalnie)
Dla waszej wiedzy - Panoptykon dopisał poprzedni archiwizator do listy cenzurowanej. Inaczej mówiąc prowadzi cenzurowanie komentarzy i źródeł informacji. Tak działa instytucja, która miała bronić wolności i prywatności. Wcześniej strona ta (z końcówką ph) nie była cenzurowana.

Ludzie się dzielą na tych którzy myślą i na tych którzy piszą głupoty o "czapeczkach" w komentarzach.

Światem rządzę ino ja, pisali o mnie starożytni Majowie, Indianie jak i biblia, mój kod kryptograficzny to 666 :>

Dodaj komentarz