Podcast Panoptykon 4.0: Jak reklama wpływa na mózg?

W skrócie

„Reklama? Na mnie nie działa. Przestańcie straszyć!” – obruszył się jeden z czytelników raportu, w którym demaskowaliśmy praktyki internetowej reklamy. Czy rzeczywiście istnieją ludzie, na których reklama nie ma żadnego wpływu? O marketingowych trikach, racjonalnych decyzjach, a nawet wolnej woli rozmawialiśmy z neurofizjologiem, dr Pawłem Boguszewskim z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN.

Nowe odcinki podcastu Panoptykon 4.0 odsłuchasz w całości na portalu TOK FM i pobierzesz z naszego serwera. Do usłyszenia w kolejne czwartki!

Interesuje Cię jakiś temat? Masz pomysł na kolejne odcinki Panoptykon 4.0? Napisz do nas!

Wolność się liczy także dla Ciebie? Pomóż nam o nią walczyć. Wesprzyj nas 1% swojego podatku [KRS: 0000327613]

Komentarze

A czy istnieje możliwość wrzucania podcastów tak, żeby były dostępne z poziomu aplikacji przeznaczonych do ich odtwarzania?

Bardzo dziękuję za wartościową rozmowę. P. Boguszewski zawsze inspiruje. Pozdrawiam

Dodając do komentarza Aleksandry - wielka prośba o wygenerowanie pliku RSS dla podcastu. Dzięki temu podcasty będą pobierać się automatycznie na telefony (nie tylko dla posiadaczy aplikacji TOKFM)

@Aleksandro, @słuchaczu, nasz dział IT ma to już na liście zadań. Mamy nadzieję, że wkrótce się z nim uporają. Bedziemy informować.

Dodaj komentarz