Podcast Panoptykon 4.0. Walka o (lepszy) świat

W skrócie

Co ma wspólnego walka z globalnym ociepleniem z pracą Panoptykonu? Co zrobić, żeby zredukować swój ślad cyfrowy/węglowy? Czy indywidualne wybory mają sens? Rozmową z Bohdanem Pękackim, szefem Greenpeace Polska, rozpoczynamy cykl wakacyjnych podcastów i jak zawsze czekamy na Wasze głosy i sugestie.

Wszystkie odcinki Panoptykon 4.0 odsłuchasz w całości na portalu TOK FM (tam znajdziesz też automatyczną transkrypcję) i pobierzesz z naszego serwera (możesz je również „zaprenumerować” przez RSS – przetestowane w aplikacjach iTunes i AntennaPod). Do usłyszenia w kolejne czwartki!   

Podobają Ci się nasze podcasty? Wesprzyj nas, abyśmy mogli rozwijać ten projekt.

Komentarze

Cześć @Crusader. Ze względu na dżentelmeńską umowę z TOK FM, które zapewnia nam za darmo studio, platformę promocji i obróbkę techniczną podcastu oraz koszty - nie planowaliśmy. Pytania o dostępność w różnych aplikacjach dość często się powtarzają, szukamy więc kompromisowych wyjść, które zaspokoją apetyty różnych osób, a jednocześnie pozwolą utrzymać odotychczasowe błożenie godzinowe związane z przygotowaniem i wypuszczaniem podcastu. 

Dodaj komentarz