KONTAKT

Z uwagi na dużą mobilność zespołu, zachęcamy do kontaktu z Fundacją Panoptykon drogą mailową. Na każdą wiadomość postaramy się odpowiedzieć możliwie szybko. Informujemy, że nie udzielamy indywidualnych porad prawnych.

E-mail: fundacja@panoptykon.org
Komunikacja szyfrowana: klucz publiczny dla tego adresu: 0x4738F947. Można pobrać z serwera kluczy (np. pgp.mit.edu lub keys.riseup.net).

Tel./Signal: +48 660 074 026

Korespondencję prosimy kierować na adres:
Fundacja Panoptykon, ul. Orzechowska 4/4, 02-068 Warszawa

KRS: 0000327613 NIP: 525-246-11-57

Nr konta: PL 43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 (PKO Bank Polski)

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dane osób, z którymi kontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej (adresy w domenie panoptykon.org), telefonicznie, za pośrednictwem SMS-ów, aplikacji Signal czy listownie, przetwarzamy na podstawie uzasadnionego interesu, w celu obsługi korespondencji, w celach wynikających z treści komunikacji lub w celu nawiązania kontaktu w przyszłości. Dane te mogą obejmować imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu oraz ewentualne inne informacje zawarte w treści wiadomości. Podanie tych danych jest dobrowolne. Dane przetwarzamy w celach archiwizacyjnych oraz w celu zarządzania relacjami do końca działalności Fundacji, z wyjątkiem danych o wrażliwym charakterze (np. informacji pochodzących od sygnalistów), które usuwamy lub anonimizujemy niezwłocznie po zamknięciu danej sprawy.

Zachęcamy do przesyłania nam ciekawych informacji. Pisząc lub dzwoniąc do nas, staraj się nie podawać zbędnych danych. Jeśli będziemy potrzebowali dodatkowych informacji, poprosimy o nie. Zastrzegamy sobie możliwość upublicznienia (np. poprzez umieszczenie na stronie internetowej) przesłanych nam informacji związanych z tematyką, którą zajmuje się Panoptykon, ale bez ujawniania danych osobowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.