Dołącz do nas

Chcesz działać na rzecz wolności i prywatności? Możesz dołączyć do Ochotników i Ochotniczek Panoptykonu lub sprawdzić, czy prowadzimy rekrutację do zespołu.

Ochotnicy i Ochotniczki Panoptykonu

Jeśli masz trochę wolnego czasu i chcesz wesprzeć działania Panoptykonu, dołącz do Ochotników i Ochotniczek, czyli listy mailingowej, na którą co jakiś czas (maks. 3 razy w miesiącu) wysyłamy informacje o:

  • ciekawych wydarzeniach, w których możesz wziąć udział;
  • petycjach i innych akcjach organizowanych przez Fundację Panoptykon, w które możesz się zaangażować;
  • innych możliwościach wsparcia naszej pracy (np. poprzez tłumaczenia, risercze, wypełnianie ankiet, testowanie rozwiązań technicznych czy przecieranie ścieżek prawnych w walce o swoje prawa).

Na listę zapiszesz się za pomocą formularza poniżej.

Aktualne oferty pracy

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Archiwalne
  • Młodsza prawniczka / młodszy prawnik [ogłoszenie]. Rekrutacja zakończona 15 grudnia 2023 r.
  • Osoba do zespołu merytorycznego. Specjalizacja: sztuczna inteligencja, rzecznictwo [ogłoszenie]. Rekrutacja zakończona 31 lipca 2023 r.
Nie

Ochotnicy i Ochotniczki Panoptykonu

Zaangażuj się w działania Fundacji Panoptykon!

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon w celu promowania działalności statutowej, analizy skuteczności podejmowanych działań i ewentualnej personalizacji komunikacji. Możesz zrezygnować z subskrypcji listy i zażądać usunięcia swojego adresu e-mail. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy twoje danejakie jeszcze prawa ci przysługują, w Polityce prywatności.