Spotkaj się z nami!

Artykuł
26.08.2022
2 min. czytania
Tekst
Image
Zdjęcie sali pełnej osób

Zaczynamy sezon debat i spotkań z ekspertami! Będzie nas można spotkać na wielu wydarzeniach, najszybciej w najbliższy wtorek.

30.08 Campus Polska Przyszłości | Olsztyn

Katarzyna Szymielewicz będzie gościnią panelu Regulacja usług cyfrowych: potrzeba dobrego wdrożenia. Jeśli interesujecie się tym, co dla branży digital oznacza nowe prawo dotyczące usług internetowych oraz czy będzie ono wdrażane przez platformy tak samo niechętnie jak RODO – to coś dla was. Jednym z panelistów będzie także kierownik ds. polityki publicznej w unijnym biurze Facebooka.

30.08 (wtorek) o godzinie 11:30

Campus Polska Przyszłości 2022


30.08 Debata Państwa a globalne platformy. Czy jesteśmy skazani na konflikt? | Online

Pozostajemy w temacie regulacji platform internetowych. W tym samym dniu, 30 sierpnia, Dorota Głowacka z Fundacji Panoptykon będzie ekspertką podczas debaty o unijnych regulacjach międzynarodowych platform. Czy przyjęte zasady rozwiążą problemy użytkowników? Czy może to państwa zastąpią korporacje w cenzurowaniu Internetu?

Wydarzenie online

30.08 (wtorek) o godzinie 12:00

Klub Jagielloński


1.09 Dyskusja Digital Futures: Scenarios for fair and inclusive digital futures | Berlin

1 i 2 września przedstawiciele 40 organizacji społeczeństwa obywatelskiego spotkają się na Digital Futures Gathering w Berlinie. Rozmowa będzie dotyczyć możliwości sprawiedliwej i inkluzywnej cyfrowej przyszłości. Skupimy się nie na technologii leżącej u podstaw, ale na wyzwaniach teraźniejszości: kryzysie klimatycznym i narastających podziałach społecznych.

Wydarzenie otwarte dla publiczności

1.09 (czwartek) od godziny 18:00

Strona organizatora [en]


8.09 IV Forum Cyberbezpieczeństwa, Forum Ekonomiczne | Karpacz

W ramach Forum Ekonomicznego odbywa się także Forum Cyberbezpieczeństwa (współorganizatorem jest Państwowy Instytut Badawczy NASK). Katarzyna Szymielewicz będzie ekspertką panelu dyskusyjnego o kobietach w cyberbezpieczeństwie.
 
Wydarzenie wymaga rejestracji

8.09 (czwartek)

Forum Ekonomiczne 2022

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon w celu promowania działalności statutowej, analizy skuteczności podejmowanych działań i ewentualnej personalizacji komunikacji. Możesz zrezygnować z subskrypcji listy i zażądać usunięcia swojego adresu e-mail. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy twoje danejakie jeszcze prawa ci przysługują, w Polityce prywatności.