W pracy o Panoptykonie

W skrócie
1%_na_2020

Jeżeli zależy Ci na szybkim zwrocie podatku, przypominamy, że od soboty możesz rozliczać się z fiskusem za 2019 rok, a przy okazji wesprzeć Panoptykon 1% [KRS: 0000327613]. A że dwa procenty są lepsze niż jeden, liczymy na Twoją pomoc również w dotarciu do osób, które jeszcze nas nie znają. Do listy pomysłów na to, jak zagaić o 1% dla Panoptykonu, dorzucamy kolejny. Tym razem do zrealizowania w Twoim miejscu pracy. 

Zaczep znajomych. Intranet, Slack, grupa mailingowa - bez względu na to, z jakich kanałów korzystasz w pracy, na pewno istnieją i takie, w których dzielisz się czymś więcej niż statusem prac nad konkretnym projektem. Wykorzystaj je, żeby powiedzieć innym o Panoptykonie. 

Pochwal się klientom. Stopka w mailu, newsletter, profil firmy na Linked.inie - zajrzyj, czy w którymś z tych kanałów Twoja firma nie informuje klientów o inicjatywach, które warto wspierać. Może i tam znajdzie się miejsce dla Panoptykonu. 

Wykorzystaj nasze materiały. Na stronie dedykowanej 1% znajdziesz opis naszych działań i planów oraz szereg argumentów, dlaczego warto nas wspierać. W ramach inspiracji dzielimy się też newsletterem, w którym pewna firma postanowiła opowiedzieć o nas swoim klientom.

Daj znać, czy w Twoim miejscu pracy znalazło się miejsce na wzmiankę o Panoptykonie. Dziękujemy! 

1% przeznaczysz w tym roku na inną organizację? Nie szkodzi. Równie mocno ucieszymy się z darowizny. Wesprzyj Panoptykon.

Dodaj komentarz