Wielki Brat na wesoło, czyli zapraszamy do wspólnego świętowania 10. urodzin Panoptykonu

Artykuł
10 lat

W tym roku, w kwietniu, Panoptykon obchodzi 10. urodziny! Świętowanie zaczynamy od zaproszenia na imprezę. Wraz z Klubem Komediowym szykujemy dystopijną improwizację – z przymrużeniem oka spojrzymy na to, czego boimy się najbardziej. Będzie strasznie (i) śmiesznie! Zapraszamy!

Co: Spektakl Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem (mentorem będzie nie kto inny, jak Katarzyna Szymielewicz, prezeska Panoptykonu).

Gdzie: Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1, Warszawa.

Kiedy: 21 maja 2019 r. (wtorek), godz. 19:00.

Bilety: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy) – do nabycia na stronie Klubu Komediowego lub w kasie Klubu (codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu, jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana).

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was 5 darmowych podwójnych wejściówek. Można je wygrać w naszym urodzinowym konkursie. Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział? Odpowiedzieć na pytanie, jakiego problemu, wydarzenia lub postaci nie może zabraknąć w spektaklu i krótko uzasadnić swój wybór. Na zgłoszenia czekamy do 8 maja do końca dnia. Wyniki ogłosimy najpóźniej 11 maja.

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Regulamin konkursu

Jesteście spoza Warszawy lub z innego powodu nie możecie bawić się z nami w Klubie Komediowym? Nie martwcie się. Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowaliśmy mały upominek-niespodziankę.

To nie wszystko, co dla Was szykujemy z okazji urodzin. Ciąg dalszy nastąpi...

Jeśli już teraz chcecie nam zrobić urodzinowy prezent, kliknijcie tutaj i wesprzyjcie nasze działania. A tym, którzy w tym roku jeszcze nie rozliczyli się z fiskusem, przypominamy nasz numer KRS: 0000327613.

Dodaj komentarz