Oceń Panoptykon

W skrócie

Wraz z początkiem majówki zakończyliśmy tegoroczną kampanię 1%. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać część swojego podatku na działalność Panoptykonu i pomagali nam w promowaniu informacji, że można nas w ten sposób wspierać. Żadna reklama nie umywa się do Waszego głosu wsparcia i osobistej rekomendacji. 

Przed nami ostatnie zadanie – podsumowanie kilkumiesięcznych działań. Zanim wysokość wpływów z urzędu skarbowego powie nam co nieco o ich skuteczności, chcielibyśmy poprosić Was o szczerą opinię. Pod tym linkiem znajdziecie krótką ankietę (na 5 minut). Na odpowiedzi czekamy do 14 maja. Pomożecie?

Wspierasz 1% inną organizację? Nie szkodzi. Równie mocno ucieszymy się z darowizny. Wolność się liczy!

Komentarze

Strona panoptykonu Nie śledzi, nie umieszcza reklam, nie zbiera lini papilarnych przeglądarki.
Brawo!
Polecam przeglądarkę brave, która wychwytuje takie rzeczy

Niestety Państwa filmy promocyjne się tną i nie da się tego obejrzeć. Czy tak były prezentowane gdziekolwiek? Raczej nikt nie zrozumiał, bo nie wyświetlają się poprawnie, a jeden w ogóle. Wątpię by to był celowy zabieg.

Dziękujemy bardzo za informację. Wielokrotnie testowaliśmy je na kilku urządzeniach i się nie cięły - teraz zresztą też na naszym sprzęcie wyświetlają się płynnie. Czy możemy prosić o informację o Pańskim/Pani systemie operacyjnym i przeglądarce? Czy pościągnięciu filmików również występuje taki problem?

Dodaj komentarz