Anna Obem dołącza do zarządu Fundacji Panoptykon

Artykuł
20.10.2021
2 min. czytania
Tekst

Z radością informujemy, że Anna Obem – dyrektorka zarządzająca organizacji, związana z Fundacją Panoptykon od 10 lat – dołączyła do zarządu Fundacji. Decyzja o poszerzeniu składu zarządu to uznanie dla kluczowej roli Anny w organizacji, a zarazem formalne potwierdzenie jej zakresu odpowiedzialności. Zbiega się ona w czasie z bardzo dobrym, choć niezmiennie wymagającym, etapem rozwoju organizacji: w ciągu ostatnich trzech lat budżet Fundacji wzrósł o ponad połowę, a działania zyskały na intensywności.

Anna Obem rozpoczęła swoją przygodę z Fundacją Panoptykon w październiku 2011 r. jako koordynatorka projektów. Bardzo szybko jej odpowiedzialność ewoluowała w kierunku zarządzania finansami, księgowością i polityką kadrową. W efekcie, w 2015 r. Anna objęła stanowisko dyrektorki zarządzającej, stając się prawą ręką zarządu i osobą odpowiedzialną za kluczowe procesy wewnętrzne: od bieżącego planowania wydatków i koordynację pracy biura, po rekrutację i zarządzanie członkami zespołu. Dbała również o utrzymanie w dobrym zdrowiu infrastruktury krytycznej Fundacji Panoptykon, niezbędne wsparcie technologiczne i bezpieczeństwo informacji.

Niezależnie od wymagającej roli zarządczej, Anna nie przestała angażować się w działania merytoryczne. Jej „konikiem” w Fundacji Panoptykon pozostają projekty edukacyjne takie jak Cyfrowa wyprawka. Współtworzy też i redaguje teksty poradnikowe i materiały informacyjne (np. przewodnik Sztuczna inteligencja non-fiction).

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.