Wielka rozmowa o bezpieczeństwie

Artykuł
05.02.2019
2 min. czytania
Tekst
Image

100 rozmówców, 10 ekspertów, ∞ opinii – w sobotę 23 lutego wraz z Goethe-Institut w Warszawie zapraszamy do Muzeum Żydów Polskich POLIN na „Wielką rozmowę bez podziałów”, której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo.

Moderzatorzy-eksperci należący do różnych środowisk intelektualnych i politycznych, z różnym doświadczeniem życiowym, poprowadzą równoległe rozmowy o różnych aspektach bezpieczeństwa; co ok. 40 minut będzie można zmienić stolik i poznać inny punkt widzenia, posłuchać innej narracji. Celem spotkania nie jest wypracowanie wspólnego stanowiska, tezy pro lub kontra. Format, który proponujemy oznacza, że  można przyjść i przez 3 godziny słuchać, rozmawiać i z nikim się nie zgodzić. Nasz eksperyment polega na sprawdzeniu, czy umiemy uważnie wysłuchać  innego i przedstawić swój punkt widzenia bez przekonywania do swoich racji.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu FREIRAUM przez Goethe-Institut w Warszawie, Fundację Panoptykon, Goethe-Institut Brüssel i Beursschouwburg.

Gdzie: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, ul. Anielewicza 6, Warszawa

Kiedy: sobota 23.02.2019, godz.

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.