„Zakodowani na bezpieczeństwo”. 11. Konwent ODO pod patronatem Panoptykonu

W skrócie

W dniach 20-21 października 2022 r. odbędzie się 11. edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji. Wydarzenie to łączy teorię z praktyką w obszarze ochrony danych i informacji. To forum wymiany poglądów i myśli specjalistów i specjalistek ze świata nauki, administracji i biznesu. Tegoroczna edycja poświęcona będzie tematowi „Zakodowani na bezpieczeństwo”.

W pierwszym dniu konferencji organizatorzy zaplanowali panel ekspercki i debatę komentatorską z udziałem m.in. Pawła Litwińskiego i Dominiki Dörre-Kolasy. Drugi dzień to interaktywny #DataProtectionMixer – spośród 4 propozycji warsztatów tematycznych uczestnicy i uczestniczki będą mogli wziąć udział w 2 przez siebie wybranych.

Fundacja Panoptykon objęła 11. edycję Konwentu patronatem honorowym.

Udział w Konwencie jest bezpłatny. Wydarzenie ma formę online. Rejestracja na stronie organizatora.

Komentarze

Dzień dobry. Skoro to było wydarzenie on-line, to czy jest może dostępne gdzieś nagranie z tego wydarzenia? Na stronie organizatora https://www.konwentodo.pl/ nie udało mi się znaleźć linków do nagrań.
Z góry dziękuję za odpowiedź. K.

@K, zgadza się, było to wydarzenie on-line, ale dostęp był możliwy w czasie rzeczywistym dla zarejestrowanych uczestniczek i uczestników. Polecamy kontakt z organizatorem w tej sprawie.

Dodaj komentarz