Nowa polityka prywatności

Artykuł
11.10.2022
1 min. czytania
Tekst
Image
Zdjęcie kartki z napisem "Privacy policy"

Opublikowaliśmy nową wersję polityki prywatności. Znajdziecie w niej najważniejsze zasady dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych w Fundacji Panoptykon. Wyjaśniamy, w jakich celach to robimy, na jakiej podstawie prawnej oraz jak długo je przechowujemy. Informujemy również, jakie prawa przysługują osobom, których dane przetwarzamy.

Polityka składa się z trzech części. W części I wyjaśniamy podstawowe pojęcia, jakimi się posługujemy, informujemy, jakie prawa ci przysługują i jak możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną swoich danych. W części II szczegółowo opisujemy sytuacje, w których możemy przetwarzać twoje dane osobowe. W części III informujemy, w jaki sposób stosujemy ciasteczka (pliki cookies). Żeby szybko dotrzeć do informacji, które cię interesują, wystarczy kliknąć w odnośnik w spisie treści.

Polityka prywatności obowiązująca od 10 października 2022 r.

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon w celu promowania działalności statutowej, analizy skuteczności podejmowanych działań i ewentualnej personalizacji komunikacji. Możesz zrezygnować z subskrypcji listy i zażądać usunięcia swojego adresu e-mail. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy twoje danejakie jeszcze prawa ci przysługują, w Polityce prywatności.