Koncert życzeń na 12. urodziny Panoptykonu

Artykuł
16.04.2021
2 min. czytania
Tekst
Image
Grafika ze stertą książek

17 kwietnia minie 12 lat od chwili zarejestrowania Fundacji Panoptykon w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kolejne urodziny Panoptykonu to dobra okazja do wspominek naszych największych sukcesów i najtrudniejszych bojów, ale też czerpania energii do dalszych działań. Dlatego ogłaszamy panoptykonowy koncert życzeń!

Od dziś do końca kwietnia przyjmujemy życzenia. Nauczeni doświadczeniem, doprecyzowujemy:

życzenia «to, czego się komuś życzy z jakiejś okazji; też: formułka, za pomocą której składa się życzenia»; «to, czego sobie ktoś życzy»

Jesteśmy otwarci zarówno na życzenia dla nas (na to, czego nam życzycie), jak i na życzenia do nas (na to, czego życzylibyście sobie od nas). Czekamy na nie przez cały tydzień, do 24 kwietnia. Najciekawsze pomysły nagrodzimy paczką panoptykonowych gadżetów. Nie obiecujemy, że spełnimy wszystkie życzenia (w końcu nawet dżin z lampy Aladyna i złota rybka spełniały tylko trzy), ale chętnie naładujemy się pozytywną energią i usłyszymy, jakie wyzwania są waszym zdaniem najważniejsze.

Ale, ale… my też mamy życzenie! Obecnie najwięcej naszej energii pochłania kampania „Podsłuch jak się patrzy”, w której zwracamy uwagę na problem niekontrolowanej inwigilacji. Z okazji 12. urodzin Panoptykonu razem z nami sprzeciwcie się inwigilacji:

Dziękujemy!

* Źródło definicji: Słownik Języka Polskiego PWN

Ilustracja: Pixabay

Kampania „Podsłuch jak się patrzy” realizowana jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.