Koszulki Panoptykonu - końcówka serii!

W skrócie

W niedzielę nie handlujemy, ale przypominamy, że od poniedziałku do piątku można u nas nabyć koszulki z panoptykonowymi hasłami. To już ostatnie, historyczne sztuki (tak jak i zdjęcia zanonimizowanych modeli).

Zainteresowanych prosimy o wysyłkę maila na fundacja@panoptykon.org z informacją o rozmiarze i wybranym haśle. Sugerowana cena, w hołdzie nadchodzącej wiośnie, to 21,03 zł.

Wzory koszulek:

Komentarze

Źle wycenzurowane. Było zakryć J lub B bo słowo WYJ#B nadal jest wulgarne. Da się to jeszcze zmienić?

Napis na ostatniej koszulce jest wulgarny. Zmieńcie to jak najszybciej.
Po pierwsze jest to niesmaczne, po drugie strzelacie sobie w stopę - zacznie się gadanie, że "lewacka fundacja Panoptykon sprzedaje koszulki z niecenzuralnymi słowami"

Co ciekawe, krytykowany prezez Państwa wzór jest najbardziej popularny wśród naszych odbiorców, chociaż w naszym zespole wzbudza równie mocne kontrowersje. Zakładamy, że pozostałe 4 wzory się Państwu podobają, co bardzo nas cieszy :-)

Pozdrawiamy!

Nie. Spodoba mi się wzór z wycenzurowanym członem wyrazu wulgarnego - czyli J, E lub B. Teksty na pozostałych wzorach - niewiele dadzą do zrozumienia laikowi. Co go obchodzą jakieś algorytmy. Jeszcze gdyby padło słowo profilowanie i były rysunki kamer...

Zero cenzury. Każda cenzura jest złem. Mogę nosić koszulkę z jakimkolwiek napisem i nikomu nic do tego.
Albo jesteś wolnym człowiekiem, albo nie. Nie ma trzeciej opcji.

@Mam w***: niestety ale prezentowanie wulgarnych wyrazów w miejscu publicznym jest wykroczeniem zgodnie z polskim prawem. Nawet umieszczenie tego tutaj tak jak to zrobiłeś.

Dodaj komentarz