Akt o usługach cyfrowych okiem autorów komentarzy [konferencja]

Artykuł
11.03.2024
1 min. czytania
Tekst
Image
zarys kuli ziemskiej miks zer i jedynek

15 marca 2024 r. w Łodzi odbędzie się konferencja pn. „Akt o usługach cyfrowych okiem autorów komentarzy”. Fundacja Panoptykon jest partnerem wydarzenia.

To nie będzie zwykły akademicki piątek. Na Wydziale Prawa i Administracji łódzkiej uczelni zgromadzi się prawnicza śmietanka: ekspertki i eksperci specjalizujący się w akcie o usługach cyfrowych, autorytety w zakresie ochrony danych, prywatności i regulacji Internetu. Zresztą sami zobaczcie: szczegółowy program konferencji. W dwóch panelach wystąpią też nasze ekspertki: Katarzyna Szymielewicz i Dorota Głowacka.

Zapraszamy w imieniu organizatorów: Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi oraz Katedry Europejskiego Prawa Gospodarczego Uniwersytetu Łódzkiego.

Kiedy: 15 marca 2024 r., godz. 9:45

Gdzie: Aula Fioletowa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, Łódź

Udział bezpłatny

Rejestracja na stronie organizatora

Temat

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon w celu promowania działalności statutowej, analizy skuteczności podejmowanych działań i ewentualnej personalizacji komunikacji. Możesz zrezygnować z subskrypcji listy i zażądać usunięcia swojego adresu e-mail. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy twoje danejakie jeszcze prawa ci przysługują, w Polityce prywatności.