Spotkajmy się w październiku

Artykuł
05.10.2022
2 min. czytania
Tekst
Image
Zdjęcie sali pełnej osób

Jesienią eksperci Panoptykonu będą uczestniczyć w wielu wydarzeniach i dyskusjach. Interesujesz się prawami cyfrowymi? Śledź artykuły z cyklu „Spotkajmy się".

 

12.10 Cyber 24 Day | Warszawa

Dorota Głowacka będzie gościnią panelu The Future is Data. Kto ma dane, ten ma władzę. Podejmie temat cyfrowych śladów, które wszyscy zostawiamy w sieci. Jaką władzę daje to, że zgromadzimy jak najwięcej informacji? Na tym samym wydarzeniu Wojciech Klicki wystąpi w panelu dyskusyjnym o tym, jak chronić się (i czy w ogóle jest to możliwe?) przed inwigilacją.

12.10 (środa), godz. 14:45

Cyber24 Day The future is data. Kto ma dane, ten ma władzę

12.10 (środa), godz. 14:45

Cyber 24 Day Inwigilacja na miarę czasów - jak się przed nią chronić?


15.10 Igrzyska Wolności | Łódź

Katarzyna Szymielewicz weźmie udział w Igrzyskach Wolności w Łodzi, w panelu dyskusyjnym Obieg informacji, depozyty danych i technologie zwiększające prywatność. Porozmawia o tym, jak wygląda aktualnie kontrola nad własnymi danymi. Jak etycznie zbierać dane, przechowywać je i kto mógłby to robić?

15.10 (sobota), godz. 19:00

Igrzyska Wolności, program


18.10 Radical XChange | Warszawa

Katarzyna Szymielewicz będzie również gościem na Radical XChange. W panelu dyskusyjnym Governing Shared Data porozmawia o zarządzaniu danymi i nowych kierunkach na tym polu.

18.10 (wtorek) 15:00

Radical XChange, program


20.10 Krynica Forum | Krynica-Zdrój

Katarzyna Szymielewicz weźmie udział w dyskusji o tym, jak przestrzeń digitalowa wpływa na demokracje. Czego powinniśmy się obawiać, a na co warto postawić? Jak być aktywnym obywatelem w internecie? Moderatorem dyskusji będzie Karol Tokarczyk z Polityki Insight.

20.10 (czwartek), godz. 15:15

Krynica Forum, program

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.