Fundusze Norweskie wspierają działania Panoptykonu

Artykuł
23.11.2022
1 min. czytania
Tekst
Image

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane są z Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. W ramach dotacji instytucjonalnej wzmocnimy swoje działania edukacyjne, służące budowaniu świadomości społecznej, wprowadzaniu do debaty publicznej informacji o zagrożeniach związanych z rozwojem nowych technologii. Działania obejmą m.in. stworzenie nowej strony internetowej, zwiększenie atrakcyjności i przystępności  komunikatów, wzmocnienie relacji z mediami, zwiększenie obecności Panoptykonu na wydarzeniach zewnętrznych oraz wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych w zespole.

Nasze działania  będą adresowane do osób zaniepokojonych sposobem wykorzystania nowych technologii przez państwo i firmy oraz zainteresowanych ich wpływem ich na życie społeczne, ekspertów i ekspertek (z branży prawniczej, reklamowej i IT), decydentów i decydentek politycznych, urzędników i urzędniczek średniego szczebla oraz przedstawicieli i przedstawicielek biznesu, organizacji społecznych i mediów.

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.