[Aktualizacja] Rozdajemy wejściówki na premierę „Czyścicieli Internetu” na Millenium Docs Against GravityFF

Artykuł
09.05.2018
4 min. czytania
Tekst
Image
Czyściciele Internetu. Millenium Docs Against GravityFF

Już w najbliższy piątek startuje 15. edycja festiwalu Millenium Docs Against Gravity. Panoptykon, jak co roku, będzie na nim obecny. Tym razem zapraszamy Was na film Czyściciele Internetu, który pozwala zajrzeć za kulisy mediów społecznościowych, stawiając przy tym fundamentalne pytania o wolność słowa w Internecie. A po premierowym pokazie filmu – na spotkanie z reżyserem Hansem Blockiem i prezeską Panoptykonu Katarzyną Szymielewicz.

Czekają na Was dwie podwójne wejściówki na Czyścicieli. Dostaną je osoby, które prześlą nam najciekawszą (subiektywnym zdaniem zespołu Panoptykonu) odpowiedź na pytanie konkursowe: Gdy podczas rozmowy o prywatności pada argument: „Ale ja nie mam nic do ukrycia”, Ty odpowiadasz…(uzupełnij)?

Więcej o filmie: http://docsag.pl/pl/movies/the-cleaners/?dist=warszawa

Projekcja i spotkanie: Piątek, 11.05, 18:15 – 20:45

Miejsce: Kinoteka (PKiN)

AKTUALIZACJA: Po długiej debacie zdecydowaliśmy się wyróżnić dwa zgłoszenia konkursowe: „Nie masz nic do ukrycia dziś. A wczoraj? Jutro? Za 10 lat?” – za nastawienie na refleksję i rozmowę oraz „A te filmiki ze zwierzętami w katalogu <<studia>>?” – za cięty dowcip. Jako, że autor jednej z odpowiedzi zrzekł się nagrody, ostatecznie druga nagroda powędruje do autora odpowiedzi: „To daj mi przejrzeć twoje wiadomości na tinderzeGratulujemy laureatom, a pozostałych uczestników konkursu jeszcze raz zapraszamy na jutrzejszy film i spotkanie. Do zobaczenia!

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu jest Fundacja Panoptykon z siedzibą w Warszawie 02-068 przy ul. Orzechowskiej 4/4.
  2. Fundatorem nagród jest organizator festiwalu Against Gravity.
  3. Zgłoszenia w konkursie przyjmujemy do czwartku, 10 maja 2018 r., godz. 10.00 na adres e-mail (fundacja@panoptykon.org), w komentarzach i prywatnych wiadomościach na Facebooku. (Facebook nie ponosi odpowiedzialności za konkurs, nie jest on w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez Facebooka ani z nim związany – patrz pkt. 1). Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne.
  4. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 2. Wyboru zwycięskich haseł dokona zespół Panoptykonu w oparciu o subiektywne odczucia i zastrzegamy sobie prawo do tego, żeby się z niego nie tłumaczyć.
  5. O wynikach konkursu poinformujemy 10 maja 2018 r. 6. Nagroda w postaci wejściówek będzie czekała na zwycięzców w centrum festiwalowym, w Kinotece.
  6. Techniki tworzenia odpowiedzi leżą w gestii autorów i autorek, ale przesłanie propozycji będzie traktowane jako oświadczenie, że jest się jej autorem bądź autorką. Nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie interesów i praw osób trzecich, w przypadku, gdy uczestnik lub uczestniczka prześle nam cudzą odpowiedź. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z publicznych kanałów komunikacji (strona panoptykon.org, Facebook) odpowiedzi, które naruszają regulamin strony panoptykon.org.
  7. Dane osobowe uczestniczek i uczestników w postaci adresu e-mail (wyłącznie w przypadku przesłania odpowiedzi drogą mailową – patrz pkt 3), pseudonimu lub imienia i nazwiskaprzetwarza Fundacja Panoptykon z siedzibą w Warszawie 02-068, ul. Orzechowska 4/4, w celu zebrania odpowiedzi konkursowych i komunikacji z ich autorami i autorkami jako niezbędne do wzięcia udziału w konkursie (podstawą prawną jest niezbędność do realizacji umowy). Imiona i nazwiska lub pseudonimy autorów i autorek wybranych odpowiedzi będą przetwarzane w celu opublikowania ich na stronie panoptykon.org, o ile wyrażą na to zgodę. Dane podane przez uczestniczki i uczestników na Facebooku pozostaną tam do czasu, gdy ten kanał będzie funkcjonował. Dane przesłane mailem zostaną usunięte z naszego serwera nie później niż 3 miesiące po rozstrzygnięciu konkursu.
  8. Uczestniczkom i uczestnikom konkursu przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Nie udostępniamy danych osobowych żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych (laureaci i laureatki konkursu otrzymają hasła, które umożliwią im odebranie wejściówek). Uczestnicy i uczestniczki konkursu mogą żądać usunięcia swoich danych osobowych w każdym momencie, bez podawania powodu. Aby to zrobić, wystarczy napisać maila na adres: fundacja@panoptykon.org (najlepiej używając sformułowania „żądam usunięcia swoich danych osobowych przetwarzanych przez Fundację Panoptykon w celu uczestnictwa w konkursie”). Żądanie usunięcia danych przed rozstrzygnięciem konkursu jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, a także odwołania lub przerwania konkursu. Informacje na ten temat zostaną opublikowane na stronie panoptykon.org.

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.