RODO na starcie – zapraszamy na debatę z udziałem Katarzyny Szymielewicz

W skrócie

Mimo że w pełni obowiązuje już od ponad miesiąca, RODO wciąż wzbudza ogromne emocje. Ale chociaż wyznawcy poglądu, że „RODO ma sens” (nie należy mylić z „łatwe w użyciu”) są (póki co) w mniejszości, to jest takie miejsce, w którym będziecie mogli spotkać ich aż czworo: 6 lipca w Sejmie RP w godz. 13:00-14:30 odbędzie się debata, w której wezmą udział:

  • Katarzyna Szymielewicz – prezeska Fundacji Panoptykon,
  • Magdalena Piech – wiceprzewodnicząca Izby Gospodarki Elektronicznej,
  • Maciej Kawecki – koordynator reformy ochrony danych osobowych w Ministerstwie Cyfryzacji,
  • Michał Boni – poseł do Parlamentu Europejskiego.

Jak sugeruje skład, w trakcie debaty będzie można posłuchać o RODO z kilku perspektyw: obywateli i organizacji społecznych, przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą, administracji i instytucji państwowych oraz Parlamentu Europejskiego i UE.

Debatę organizuje poseł Paweł Pudłowski, przewodniczący sejmowej komisji cyfryzacji, innowacyjności i nowoczesnych technologii.

Zgłoszenia można przesyłać do 5 lipca 2018 r. do godz. 12:00 na adres malgorzata.pocztowska@kluby.sejm.pl.

Termin: 6 lipca 2018 r. (piątek)

Miejsce: Sala 02, bud. E-F, Sejm RP, ul. Wiejska 4/6/8, Warszawa

Komentarze

Czy spotkanie będzie rejestrowane (wystarczy sam dźwięk)? Wydaje mi się, że wiele osób z chęcią by poznało przemyślenia panelistów pomimo braku możliwości osobistego uczestnictwa. Dzięki za informację!

Od godz.13:00 będzie prowadzona transmisja online z debaty na głównej stronie Sejmu.

Dlaczego żąda się numeru PESEL by móc wejść na tę debatę? W hotelu PESEL, w kiosku PESEL, na uczelni PESEL, w banku PESEL, w pracy PESEL, u lekarza PESEL, na debacie PESEL - czy niedługo bez podawania wszędzie tego numeru nie będzie można z domu wyjść??

Na stadionie też PESEL. Ale to dobre pytanie, prosimy zadać je organizatorowi!

Dodaj komentarz