„Trzęsienie danych” – gramy dalej!

Artykuł

Zebraliśmy brakujące 8 000 zł na produkcję gry „Trzęsienie danych”. Wasza fantastyczna reakcja na nasz apel o wsparcie jest czymś bardzo motywującym do działania. Już teraz możecie zobaczyć, jak wygląda gra, którą na początku przyszłego roku dostanie każdy, kto wsparł naszą akcję oraz szkoły i inne instytucje edukacyjne w całej Polsce.

Mimo zebrania potrzebnych środków akcja crowdfundingowa potrwa do końca roku. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie wzięli w niej udziału, do włączenia się. Więcej środków to możliwość wydrukowania większego nakładu i dotarcie z nim do szerszego grona osób. Ponieważ bardzo zależy nam, by ta atrakcyjna pomoc edukacyjna trafiła w ręce uczniów, zachęcamy szkoły ponadgimnazjalne do zgłaszania się po darmowy pakiet edukacyjny.

Przecierając nowe szlaki dystrybucji, nawiązaliśmy też współpracę z CoderDojo – siecią klubów dla dzieci i młodzieży, które uczą programowania. Udział w zajęciach organizowanych przez CoderDojo jest darmowy, a kluby funkcjonują w takich miastach, jak Zambrów, Gliwice, Poznań i Białystok. Do każdego z nich trafi po kilka egzemplarzy „Trzęsienia danych”. Wejdź na stronę naszego projektu i weź udział w akcji crowdfundingowej. Akcja potrwa tylko do 2 stycznia, więc lepiej nie zwlekać z decyzją.

Polecamy:

Relacja z testów gry, które odbyły się 6 grudnia

Dodaj komentarz