Zaproszenie - „Świat po ACTA”

Artykuł
18.09.2012
2 min. czytania
Tekst

Fundacja im. Heinricha Bölla i Zielony Instytut we współpracy z Fundacją Panoptykon zapraszają̨ na spotkanie pt. „Świat po ACTA”, które odbędzie się 22 września o godz. 17 w Klubie Literki Berka w Krakowie. Spotkanie zostało podzielone na dwa etapy: warsztat dla aktywistów i organizacji pozarządowych oraz otwartą debatę polityczną.

Punktem wyjścia dla prowadzonego przez Katarzynę Szymielewicz z Fundacji Panoptykon warsztatu będzie pytanie o to, co dla osób i organizacji aktywnych w polityce dotyczącej Internetu znaczy hasło „wolny i otwarty Internet”; jakie identyfikują aktualne problemy i wyzwania. Będziemy dyskutować m.in. o prywatności w sieci, bezpieczeństwie danych, blokowaniu i filtrowaniu treści w Internecie, cyberbezpieczeństwie oraz egzekwowaniu prawa własności intelektualnej. Udział w warsztacie weźmie Jan Philipp Albrecht – europoseł niemieckiej Partii Zielonych.

Gośćmi debaty politycznej będą Anna Grodzka, Dariusz Szwed, oraz Barbara Bielawska. Zaproszeni politycy będą dyskutować na temat możliwości godzenia wolności i bezpieczeństwa w polityce wewnętrznej i europejskiej. Debatę poprowadzi Bogumił Kolmasiak z Zielonego Instytutu.

Kiedy: 22 września, sobota godz. 17-20
Gdzie: Klub Literki, Kraków ul. Berka Joselewicza 6

Prosimy o rejestrację on-line lub potwierdzenie obecności na adres: bogumil.kolmasiak@zielonyinstytut.pl lub telefonicznie: 888 193 767

Świat po ACTA - zaproszenie

Linki i dokumenty

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.