Dziękujemy za Wasze głosy!

Artykuł
14.12.2016
1 min. czytania
Tekst
Image

Przez ostatnie półtora tygodnia mogliście przekazać nam swoje opinie o Panoptykonie. Pytaliśmy, które z podejmowanych przez Panoptykon tematów są dla Was najważniejsze, czy podoba się Wam nasza strona i tworzone materiały, ale też o opinie i przemyślenia o naszych silnych i słabych stronach. Ważne było dla nas także dowiedzenie się, w jakim zakresie możemy liczyć na Wasze wsparcie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni ponad 120 osobom, które zdecydowały się podzielić z nami swoimi uwagami. Przed nami niełatwe zadanie przeanalizowania przesłanych odpowiedzi i podjęcia decyzji, czy i jakie zmiany w naszej działalności powinniśmy wprowadzić. Na pewno nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich postulatów, ale będziemy się bardzo starać, by wykorzystać najciekawsze pomysły i sugestie.

Jeszcze raz dziękujemy – dzięki Waszemu wsparciu Panoptykon może być coraz lepszy! A jeśli macie jeszcze inne pomysły dotyczące działalności Panoptykonu, napiszcie nam o tym na adres: fundacja@panoptykon.org

Zespół Panoptykonu

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.