Świętujcie z nami 7. urodziny Panoptykonu!

Artykuł

Już w najbliższą niedzielę – 17 kwietnia – Fundacja Panoptykon będzie obchodzić 7 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Zapraszamy do wspólnego świętowania! I sprawdzenia swojej wiedzy na temat Fundacji Panoptykon i tematów, którymi się zajmujemy.

Przez kolejne dni będziemy przypominać najważniejsze wydarzenia z życia Panoptykonu, sukcesy, punkty zwrotne oraz różne „pierwsze razy”: od pierwszego wywiadu prasowego po pierwszy (i na razie jedyny) cykl filmów animowanych o życiu rodziny pod nadzorem. Zaprezentujemy też urodzinową sesję zdjęciową.

Śledźcie uważnie informacje, które publikujemy na naszej stronie. Na koniec zaproponujemy Wam zabawę z nagrodami. W czwartek 21 kwietnia, w samo południe opublikujemy quiz przygotowany przez zespół Fundacji Panoptykon. Będzie zawierał 7 pytań dotyczących naszej organizacji, podejmowanych działań i panoptykonowych tematów. Pierwsze 7 osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania, otrzymają od nas upominki: najnowszą publikację Panoptykonu „Zabawki Wielkiego Brata” (która właśnie trafiła do druku), panoptykonowe koszulki, grę „Trzęsienie danych”, zestaw plakatów i naklejek.

My – tradycyjnie – również chętnie przyjmujemy prezenty: i życzenia, i darowizny na cele statutowe. Dziękujemy Wam za każde wsparcie. I za to, że byliście z nami przez ostatnie 7 lat!

Zdjęcie urodzinowe

Dodaj komentarz