Twórz z nami Fundację Panoptykon – podziel się z nami swoją opinią

Artykuł
02.07.2015
1 min. czytania
Tekst
Image
megafon

Fundacja Panoptykon działa już od ponad 6 lat. Przez cały ten czas staramy się rozwijać naszą organizację i zwiększać skuteczność w działaniach na rzecz ochrony praw człowieka w społeczeństwie, w którym coraz większą rolę odgrywają nowoczesne technologie. Ta skuteczność zależy od różnych czynników, także od „wiedzy”. Wiedzy o tym, co o Fundacji Panoptykon myślicie Wy – osoby zainteresowane naszymi działaniami, artykułami i materiałami edukacyjnymi.

Na jakich tematach powinniśmy się koncentrować? Co myślicie o naszych kanałach komunikacyjnych? Czy chcecie pomagać Fundacji, a jeśli tak – to w jakiej formie? Te informacje są dla nas bardzo ważne – dzięki nim możemy wyznaczać kierunki naszych dalszych działań. Zapraszamy Was do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami w krótkiej ankiecie.

Dlaczego ankieta? Szanujemy Waszą prywatność i dlatego nie zbieramy po cichu informacji o czytelnikach naszej strony, nie analizujemy Waszych cyfrowych śladów. Wolimy zapytać was wprost o kwestie, które nas interesują, właśnie poprzez taką ankietę. Na Wasze opinie czekamy do 20 lipca!

Kliknij, żeby przejść do ankiety.

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.