Wolność się liczy. Dziękujemy za kolejny rok z 1%!

Artykuł

W tym roku przekazaliście nam 81 809,20 złotych w postaci 1% odpisu od podatku! Dziękujemy! To dla nas ogromna radość i znak, że nasza praca jest ważna i potrzebna. Gorąco Wam dziękujemy za to, że wspieracie nas już kolejny rok. Dzięki Wam możemy nie tylko opłacić niezbędne wydatki. Mamy też niezbity argument, że stoją za nami ludzie. Obywatele i obywatelki, dla których, tak jak dla nas, wolność i prywatność są ważne.

Liczymy, że dalej będziecie nas wspierać! Pamiętajcie, że nie musicie czekać do wypełniania PIT-u, by wspomóc naszą działalność. Przez cały rok możecie przekazywać darowizny na Panoptykon za pośrednictwem systemu Polcard First Data lub bezpośrednio na konto Fundacji (43 1440 1101 0000 0000 1044 6058 PKO Bank Polski, w tytule przelewów wpiszcie „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcecie być z nami w indywidualnym kontakcie – również swój adres e-mail). Przed nami dużo pracy: każda przekazana złotówka to dowód poparcia dla naszych działań. Dziękujemy!

Komentarze

Czyli jest dla nas jeszcze pole do popisu, żeby w większym stopniu utrzymywać organizację z tego, co przekazują nam osoby prywatne. I chociaż dwa lata to niewystarczająca próba, to możemy dostrzec tendencję wzrostową, bo w tym roku otrzymaliśmy z 1% o 38% więcej niż rok temu (58 tys.).

Dodaj komentarz