Zabierz głos! I pomóż nam zdecydować, jak działać w kolejnych latach

Artykuł
12.11.2018
1 min. czytania
Tekst
Image
Badanie_Panoptykon

W przyszłym roku Panoptykon będzie obchodził 10. urodziny. To okazja nie tylko do podsumowań czy świętowania sukcesów, ale przede wszystkim do zastanowienia nad tym, co dalej.

Wyzwań dla wolności przybywa dziś w tempie geometrycznym. Które są najważniejsze? Na jakich problemach powinniśmy się skupić? Co robić, by działać skutecznie? Jak mówić, by docierać jak najszerszej? Jak przekonać ludzi do wspierania naszych działań?

W szukanie odpowiedzi na te pytania postanowiliśmy włączyć wszystkich, którzy znają Panoptykon i obserwują nasze działania. Bardzo liczymy na pomoc osób, które odwiedzają naszą stronę. Każda opinia jest dla nas cennym źródłem wiedzy i inspiracji.

Co możesz zrobić?

  1. Zabierz głos – wypełnij ankietę

To nie powinno zająć więcej niż kwadrans. Ankieta jest anonimowa i została przygotowana w narzędziu LimeSurvey, które szanuje prywatność użytkowników (polityka prywatności). Pytania opracowaliśmy we współpracy z Fundacją Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

  1. Podaj dalej!

Na pewno masz wśród znajomych osoby, które znają Panoptykon i podzielają nasze wartości. Prześlij link mailem, podaj na Facebooku czy Twitterze (na naszym wallu znajdziesz odpowiedniego posta przyklejonego na samej górze).

Przejdź do ankiety

Na głosy czekamy do 20 listopada. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.