Witajcie na nowej stronie

Artykuł
17.07.2023
2 min. czytania
Tekst
Image
Zrzut ekranu ze strony głównej panoptykon.org

Witajcie na zupełnie nowej stronie panoptykon.org. Poprzednia strona była z nami od dekady, a jeśli coś się zmienia raz na tyle lat, to z przytupem. Dlatego mamy dla was całkowicie odmieniony design i uproszczoną nawigację.

Nowy design i nawigacja

Nową stronę projektowaliśmy zarówno z myślą o osobach, które dopiero nas poznają, jak i tych, które cenią sobie bogate archiwum treści, które zgromadziliśmy przez lata. Mamy nadzieję, że nowa nawigacja pozwoli łatwiej dowiedzieć się, o co walczy Fundacja Panoptykon i jakie działania podejmuje.

Z kolei unowocześniony wygląd tekstów pozwoli wygodniej czytać także te najdłuższe analizy i poradniki, a zaawansowana wyszukiwarka pomoże sprawnie dotrzeć nawet do starszych materiałów.

Strona jest przyjazna urządzeniom mobilnym.

Czytaj i słuchaj bez śledzenia

Wszystkie tworzone przez nas treści w pierwszej kolejności publikujemy właśnie na stronie panoptykon.org. Możecie ją czytać bez śledzenia, bo nie używamy inwazyjnych narzędzi do analityki, respektujemy sygnał Do Not Track z przeglądarek i nie serwujemy ciastek.

Do waszej dyspozycji są też dwa kanały RSS: z publikacjami i z podcastem Panoptykon 4.0.

RSS podcastowy możecie podpiąć pod nieśledzącą aplikację Antenna Pod lub słuchać w innej, ulubionej aplikacji podcastowej.

Odświeżone regulaminy

Opublikowaliśmy również odświeżony regulamin strony oraz regulamin list mailingowych. Obydwa obowiązują od 17 lipca 2023 r.

***

Zapraszamy do oglądania, czytania i scrollowania. Najlepiej na własną rękę, ale zostawiamy też krótki wideoprzewodnik.

PS Jeśli się okaże, że coś nie działa, dawajcie znać (e-mailem na adres: fundacja@panoptykon.org).

Video file
Maria Wróblewska
Współpraca

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.