Dziękujemy, że jesteście z nami!

Artykuł
20.12.2016
1 min. czytania
Tekst

W 2016 r. osoby prywatne przekazały nam ponad 90 tys. zł. Na tę kwotę złożyło się ponad 30 tys. zł darowizn (stan na 17 grudnia 2016 r.) przekazanych bezpośrednio na kon­to Panoptykonu i prawie 59 tys. zł z 1% odpisu od podatku dochodowego. Środki te stanowią istotną część (16%) naszego tego­rocznego budżetu.

Ogromnie Wam za to wsparcie dziękujemy! Cieszy nas ono nie tylko dlatego, że pomaga domknąć tegoroczny budżet i przetrwać trudny czas, w którym sens pracy organizacji obywatelskich, strażniczych – z definicji niewygodnych dla każdej władzy – jest coraz głośniej kwestionowany. To przede wszystkim sygnał, że jesteśmy potrzebni, że w niełatwej i często niewdzięcznej pracy watchdoga nie jesteśmy sami. To bardzo dużo dla nas znaczy!

Nie zapomnijcie o nas również w przyszłym roku. Bez względu na to, jaki będzie dalszy rozwój sytuacji politycznej w Polsce, jesteśmy pewni, że czekać nas będzie wiele wyzwań i ogrom pracy. Bardzo liczymy na to, że będziecie z nami: że będziecie wspierać nas zarówno w popularyzacji działań Panoptykonu, jak i poprzez dołożenie się do realizacji naszej misji swoimi darowiznami i 1% podatku.

KLIKNIJ I WESPRZYJ PANOPTYKON

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.