Katarzyna Szymielewicz powołana do Rady Informatyzacji

Artykuł
21.12.2011
1 min. czytania
Tekst

Katarzyna SzymielewiczKatarzyna Szymielewicz, współzałożycielka i prezeska Fundacji Panoptykon, została członkinią Rady Informatyzacji IV kadencji, powołanej przez Ministra Administracji i Cyfryzacji Michała Boniego. Cieszymy się z tego wyróżnienia i jesteśmy przekonani, że jej wiedza i doświadczenie będą stanowić ważny wkład w działanie Rady.

Katarzyna Szymielewicz ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz kierunek Developmental Studies w School of Oriental and African Studies w Wielkiej Brytanii. W 2009 r. współzałożyła Fundację Panoptykon, której jest prezeską i ekspertką prawną. Jest aktywną członkinią Internet Society Poland, które rekomendowało jej kandydaturę do Rady Informatyzacji. W latach 2005-2008 Katarzyna pracowała jako prawniczka w Clifford Chance. Od 2010 r. działa w zarządzie Fundacji Clifford Chance.

Temat

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.