Konferencja KIRP o niejawnej inwigilacji elektronicznej i telekomunikacyjnej [7.11.2022 r.]

Artykuł
03.11.2022
2 min. czytania
Tekst
Image
Zdjęcie z grafitti przedstawiające kamerę

7 listopada 2022 r. będziemy obecni na organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych konferencji pt. Niejawna inwigilacja elektroniczna i telekomunikacyjna a ochrona praw człowieka – praktyka sądowa, wyzwania i szanse na lepszą ochronę prawną. Wydarzenie adresowane jest do radców prawnych i adwokatów. Na Facebooku będzie prowadzona transmisja dla szerszej publiczności. Panoptykon jest partnerem konferencji.

Na konferencji wystąpią m.in. red. Ewa Siedlecka z tygodnika „Polityka”, adw. Małgorzata Mączka-Pacholak z Kancelarii Pietrzak & Sidor, Barbara Grabowska-Moroz z CEU Democracy Institute (Budapeszt), adw. Anna Błaszczak-Banasiak z Amnesty International Polska oraz Wojciech Klicki z Fundacji Panoptykon (w dwóch rolach: moderatora panelu na temat orzecznictwa europejskiego oraz eksperta w panelu na temat doświadczeń aktywistów i dziennikarzy z inwigilacją).

Rejestracja na konferencję na stronie organizatora

Temat

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.