Mamy już 9 tys. na tłumaczenie pozwu. Dziękujemy!

Artykuł
23.11.2020
1 min. czytania
Tekst
Image
9 tys. na walkę z cenzurą na Facebooku

Dokładnie tydzień temu ruszyliśmy z internetową zbiórką na tłumaczenie pozwu przeciwko Facebookowi, a już w piątkowe popołudnie na naszym koncie uzbierała się cała potrzebna kwota. W rekordowym tempie wpłaciliście 9305,80 zł (koszty tłumaczenia to 8 841,56 zł). W imieniu swoim i Społecznej Inicjatywy Narkopolityki serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do naszej zbiórki i pomogli nam ją rozpromować.

Jeśli nie zdążyłeś/-aś się dorzucić, a walka z prywatną cenzurą jest dla Ciebie ważna, wciąż możesz wesprzeć nasze działania. Trzymajcie kciuki za sprawę SIN vs Facebook. O postępach w niej informujemy na bieżąco na stronie: SIN vs Facebook.

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Twoje dane przetwarza Fundacja Panoptykon w celu promowania działalności statutowej, analizy skuteczności podejmowanych działań i ewentualnej personalizacji komunikacji. Możesz zrezygnować z subskrypcji listy i zażądać usunięcia swojego adresu e-mail. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy twoje danejakie jeszcze prawa ci przysługują, w Polityce prywatności.