W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Warszawie…

Artykuł
28.01.2014
1 min. czytania
Tekst

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Warszawie ma miejsce CryptoParty. Nie ma lepszej okazji do rozmowy o prywatności i bezpieczeństwie w sieci. Podczas tych spotkań można się dowiedzieć, jak zadbać o bezpieczeństwo informacji, a także uzyskać pomoc w korzystaniu z konkretnych narzędzi i rozwiązań, np. szyfrowania poczty. Spotkania dedykowane są osobom mniej zaawansowanym technicznie, ale specjaliści również są mile widziani – osób do pomocy nigdy za wiele.

CryptoParty odbywają się w wielu krajach na świecie już od 2012 r. W Polsce organizowane są od kilku miesięcy z inicjatywy Michała „ryśka” Woźniaka, hacktywisty i eksperta od bezpieczeństwa w sieci, prezesa Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, współpracownika Fundacji Panoptykon. Najbliższe spotkanie odbędzie się 3 lutego 2014 r. Zostanie ono poświęcone metodom zabezpieczania haseł.

Termin: 3 lutego 2014 r., godz. 17.00

Miejsce: Warszawski Hackerspace, ul. Długa 44, Warszawa (tuż przy stacji metra Ratusz-Arsenał)

Zabierz ze sobą: własny sprzęt (laptopa, tablet, smartfon), chociaż i bez sprzętu jesteś mile widziany/-a!

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.