Co by było, gdyby... czyli Panoptykon świętuje 10. urodziny!

Wideo
23.05.2019
2 min. czytania
Wideo

10 lat to dla fundacji wiek, który skłania do refleksji. Spojrzeliśmy z dystansu na nasze sukcesy i porażki i zadaliśmy sobie pytanie: a co by było, gdyby Panoptykon nigdy nie powstał? O czym czytalibyśmy w prasie czy Internecie? Czego dowiadywalibyśmy się z Teleexpressu lub innych programów informacyjnych? Obejrzyjcie nasze urodzinowe video i koniecznie zajrzyjcie na urodzinową podstronę.

Video file

Z okazji urodzin cieszymy się z tego, co się udało, ale też dziękujemy wszystkim, bez których nie byłoby to możliwe – naszym Przyjaciołom, Doradcom, Współpracownikom, Wolontariuszom, Ochotnikom, Darczyńcom, Grantodawcom, Sympatykom, Czytelnikom, Informatorom. Dziękujemy Wam za dzielenie się z nami wiedzą i doświadczeniem, inspirowanie, podejmowanie naszych tematów, wspieranie nas finansowo, za poświęcony czas i energię, za słowa uznania, które dodają skrzydeł i krytykę, która pozwala się rozwijać.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami w kolejnych latach. Razem możemy skuteczniej odpowiadać na nowe wyzwania. Dlatego zapraszamy Was do wspólnego działania na rzecz wolności i prywatności.

Zacznijcie już dziś – zróbcie nam prezent na urodziny:

Dziękujemy!

Zespół Panoptykonu

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.