Tegoroczna jesień obfituje w konferencje o bezpieczeństwie…

W skrócie

Tegoroczna jesień obfituje w konferencje o bezpieczeństwie i nowych technologiach. Spośród wielu (przegląd tych czysto technologicznych przygotowała Zaufana Trzecie Strona) polecamy Waszej uwadze dwie, które odbędą się w tym tygodniu. Na obie z nich można się jeszcze zarejestrować.

9-10 października, „Price of freedom. Security in the globalized world” - to piąta edycja konferencji organizowanej przez Fundację im. prof. Bronisława Geremka. W tym roku poświęcona jest cenie, jaką płacimy za rzekome gwarancje bezpieczeństwa. W panelu na temat nowych technologii i prywatności wystąpi obok Agaty Wacławik-Wejman i Michała Boniego, Katarzyna Szymielewicz. W Świątecznej Gazecie Wyborczej możecie przeczytać tekst współzałożycielki Fundacji zapowiadający temat dyskusji na konferencji.

10-11 października, Warszawa Security Bsides - konferencja organizowana przez społeczność ekspertów i ekspertek z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego. Będziecie mogli na niej spotkać i posłuchać współpracującego z Panoptykonem Michała "ryśka" Woźniaka, prezesa Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania.

Dodaj komentarz