Kim jesteśmy w internecie – debata z Viviane Reding

Artykuł
08.05.2013
1 min. czytania
Tekst

„Cyfrowa tożsamość - kim jesteśmy w internecie?” - to jedna z cyklu debat poświęconych ochronie danych osobowych, organizowanych przez Ministra Administracji i Cyfryzacji Michała Boniego. Gościem specjalnym debaty na zaproszenie Ministra będzie Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Viviane Reding, odpowiedzialna za reformę w tej dziedzinie w Unii Europejskiej. Projekt reformy obejmuje wdrożenie dwóch projektów prawnych: dyrektywy i rozporządzenia, których ostateczny kształt ustanowi reżim ochrony danych w Unii na wiele kolejnych lat.

Debata odbędzie się 13 maja 2013 r., o godz. 10, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, przy al. Niepodległości 128, aula I, budynek C. Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia będą przyjmowane do 10 maja.

„To unikalna okazja do skonfrontowania poglądów polityków z opiniami przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego” – takimi słowami przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza do udziału w debacie. My na pewno z tej okazji skorzystamy i wszystkich zachęcamy do tego samego.

Informacja o wydarzeniu

Polecamy:

Komisja Europejska: Reforma przepisów o ochronie danych

Fundacja Panoptykon: Boni po stronie prywatności

Fundacja Panoptykon: Aby prywatność była lepiej chroniona - 6 postulatów Fundacji Panoptykon

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.