Ekspresowa zabawa filmowa – włącz się!

W skrócie
element dekoracyjny

Czy wiecie, w jaki sposób panoptykonowe animacje o życiu pod nadzorem (filmy.panoptykon.org) wiążą się z największym polskim festiwalem filmów dokumentalnych? Jeśli tak, to możecie zdobyć bilety na premierową projekcję filmu Wernera Herzoga „Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci”, który otwierał tegoroczną edycję tego festiwalu.

W „Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci” znany dokumentalista bierze na warsztat Internet. Podróż zaczyna od samych źródeł cyfrowej rewolucji – w pokoju na Uniwersytecie Kalifornijskim, z którego w 1969 r. został wysłany pierwszy e-mail. Herzog prowadzi widzów poprzez szereg prowokacyjnych rozmów, które pokazują, w jaki sposób Internet przekształcił praktycznie wszystkie elementy realnego świata – od biznesu, przez edukację, podróże kosmiczne, po opiekę zdrowotną i w końcu osobiste relacje.

Projekcja filmu odbędzie się już w najbliższy piątek (2 września) o godz. 19.30 w warszawskiej Kinotece. Pierwsze trzy osoby, które zmierzą się z powodzeniem z naszym pytaniem, otrzymają od nas bilety na ten seans. Formularz, za pomocą którego zbieramy odpowiedzi, będzie otwarty do jutra do godz. 11.00. Jutro przed południem poinformujemy o wynikach quizu. O szczegółach przeczytacie w naszym regulaminie.

Wiemy, że zadane przez nas pytanie nie należy do najprostszych. Dlatego podpowiadamy, że odpowiedź na nie możecie znaleźć na naszej stronie internetowej. Ale jeśli się to Wam nie uda – nic straconego. Zgadujcie – kreatywność też się liczy :-)

WEŹ UDZIAŁ W QUIZIE

Dodaj komentarz