Transmisja ze spotkania o narzędziach nadzoru w Lublinie

Artykuł
02.02.2016
1 min. czytania
Tekst
Image
megafon

Interesuje Was o czym będziemy mówić na spotkaniu o narzędziach nadzoru, które odbędzie się dziś w Lublinie, ale nie możecie przyjść do Lubelskiego Centrum Aktywności Obywatelskiej? Dzięki współorganizatorom spotkania – Fundacji Wolności – będzie ono transmitowane na żywo w Internecie. Zaczynamy o 18.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania! A jeśli będziecie chcieli wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak powinny być wykorzystywane różne narzędzia nadzorcze, napiszcie komentarz na naszej stronie internetowej pod informacją o spotkaniu.

Jeśli wolicie posłuchać o wynikach naszych badań na żywo, zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 3 lutego o 18.00 tym razem w Warszawie (Warszawski Warsztat, pl. Konstytucji 4).

Przed nami organizacja kolejnych spotkań. Dokąd powinniśmy wybrać się następnym razem, by porozmawiać o narzędziach nadzoru? Jeśli macie wskazówki co do miejsca i osób/organizacji, które pomogłyby nam w organizacji wydarzenia, chętnie się z nimi zapoznamy.

Transmisja ze spotkania w Lublinie dostępna będzie pod tym linkiem (YouTube)

Newsletter

Otrzymuj informacje o działalności Fundacji

Administratorem twoich danych jest Fundacja Panoptykon. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane osób subskrybujących newsletter, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.